Hakkımızda

Görev Yatırım A.Ş., % 100 Görev Holding kuruluşudur. Firmamız bünyesindeki departmanlarda bulunan uzman kadromuz aracılığıyla, değişik alanlarda faaliyet yürütüyoruz.

Çin (Hong Kong), Singapur, Rusya ve Lüksemburg’da anlaşmalı olduğunuz finans kuruluşlarının finansman imkanlarından Türk firmalarının üretim projeleri ve yatırımları için yararlanmasına çalışıyoruz. Türkiye ekonomisine en büyük katkımızın Asya’dan üretime yönelik finansman sağlamak olacağının bilincindeyiz.

Finansman hizmetlerinin yanında yatırım yönetimi ve danışmanlığı da faaliyet alanlarımızdan biridir. Şu anda Rusya’da kurulu Merkez Rusya Yatırım Konseyi ile anlaşmamız gereğince, bu ülkedeki yatırım imkanlarını, alanlarında seçkin Türk firmalarıyla birlikte değerlendiriyoruz. Yine Türkiye’deki yatırım projeleri üzerine, Çinli ve diğer yabancı çözüm ortaklarımızla çalışıyoruz. Aynı zamanda Türkiye veya partnerlerimizin bulunduğu ülkelerdeki ulaşım, altyapı, lojistik vb. projelere yönelik iş geliştirme, yönetim ve eşleştirme işlevlerini yerine getiriyoruz.