Başkan’ın Mesajı

Başkanın Mesajı

Değerli iş ve çözüm ortaklarımız,
Sevgili çalışma arkadaşlarımız,

Başta ekonomi olmak üzere birçok alanda Avrasya’nın yükseldiği bir çağdayız. Dünya çapında üretimin merkezi Asya’ya kaymıştır.

Bu gerçekten hareket ederek, Türkiye’mizin oynayacağı role ve girdiği rotaya göre, şirketimizin hedeflerini planladık. Milli ekonomimizin tek çıkışı, Üreten Türkiye olmaktır. Biz de bu bağlamda, Türk firmalarının Türkiye ve yabancı ülkelerdeki üretim projelerinin finansmanı alanına önem veriyoruz. Avrasya ülkelerinden proje finansmanı sağlama konusunda ciddi işbirlikleri kurduk ve Türk firmalarının yararına sunmaya başladık.

Görev Yatırım olarak, Görev Holding ailesinin diğer şirketlerine de yatırım projelerinde uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda Rusya’daki Merkez Rusya Yatırım Konseyi’yle çözüm ortaklığımız kapsamında, bu ülkedeki yatırım projelerine ve imkânlarına yönelik Türk firmalarını yönlendirmekte, hatta bu firmalarla ortaklıklar kurmaktayız.

Ülkemizdeki büyük hacimli projelere ve stratejik sektörlere, başta Çin olmak üzere Avrasya ülkelerinden yatırımcı bulma açısından da faaliyetteyiz.

Ülkemizin imkânlarına ve Görev Holding’in stratejik ilişkilerine dayanarak, Görev Yatırım’ı alanının en etkin ve güvenilir firmalarından biri kılacağımıza inanıyoruz. Üreten Türkiye hedefine sizlerle birlikte ulaşacağımızın bilincindeyiz.

Saygılarımla.

Hüseyin Tugay Şen
Yönetim Kurulu Başkanı